Vindafjord

Hovedkontoret vårt ligger i Sandeid i Vindafjord kommune. Her har vi felles administrasjon og økonomifunksjon for hele Helgevold Gruppen. I tillegg har vi betydelige ressurser og kompetanse på prosjektering og kalkulasjon innenfor anlegg, automasjon, sikkerhet og kommunikasjon. Med en stor stab kan vi være tett på kundene våre og utføre service på meget kort varsel.

Besøksadresse:

Saudavegen 5772, 5585 Sandeid
Telefon: 52 76 60 00

Ta kontakt med oss for uforpliktende
forslag til løsninger og tilbud.

Kontaktpersoner

Johannes Helgevold
Adm. dir. / Avdelingsleder proffmarked
Telefon: 52 76 60 07
Mobil: 911 20 560
johannes@helgevold.com


Jan Halvard Andersen
Salgskoordinator
Mobil: 90 07 54 93
jha@helgevold.com


Espen Steinsland
Teamleder proffmarked
Mobil: 970 35 593
espen.steinsland@helgevold.com

Terje Ørnes
Teamleder prosjekt
Telefon: 52 76 60 04
Mobil: 915 51 862
terje.ornes@helgevold.com


Håkon Stople
Teamleder prosjekt
Mobil: 476 51 059
hakon.stople@helgevold.com


Ole Ronny Andersen
Teamleder automasjon
Mobil: 918 92 007
ora@helgevold.com


Svein Tore Veim
Teamleder aqua / Installatør
Mobil: 951 51 266
stv@helgevold.com


Andrius Jasiulionis
Teknisk ansvarlig byggautomasjon
Mobil: 941 71 068
andrius@helgevold.com


Lars Fjelltveit
Energirådgiver
Mobil: 415 63 956
lars.fjelltveit@helgevold.com


Kristian Eikemo
Kalkulatør
Mobil: 474 68 052
kristian.eikemo@helgevold.com


Jarle Lygre
Teamleder sikkerhet og adgang
Mobil: 948 18 624
jarle.lygre@helgevold.com


Rune Idar Frøyland
Kunderådgiver solceller
Mobil: 970 35 584
rif@helgevold.com


Petter Frøyland
Avdelingsleder privatmarked
Telefon: 527 66 042
Mobil: 975 01 490
pif@helgevold.com


Terje Engelsgjerd
Teamleder privatmarked
Telefon: 52 76 60 02
Mobil: 918 61 538
te@helgevold.com


Arve Vågen
Teamleder
Mobil: 902 85 396
arve.vagen@helgevold.com


Jan Rune Hoftun
Teamleder
Mobil: 466 24 449
jrh@helgevold.com


Trygve Heggebø
Kunderådgiver privatmarked
Telefon: 52 76 60 21
Mobil: 918 63 257
th@helgevold.com