u9SKb9XQ

Bjørn Tollefsen

Konsernsjef

90519025

bt@helgevold.com

Anne Marit

Anne Marit H. Heggebø

Direktør Business Support & Strategi

97035580

amh@helgevold.com

Jan Halvard

Jan Halvard Andersen

Divisjonsdirektør Akva

90075493

jha@helgevold.com

PEtter

Petter Frøyland

Divisjonsdirektør Service & Ettermarked

97501490

pif@helgevold.com

Ronny Askeland, 240118-5-2

Ronny Askeland

Divisjonsdirektør Bygg & Industri

91519809

ronny.askeland@helgevold.com

Johannes

Johannes Helgevold

Forretningsutvikler

91120560

johannes@helgevold.com

astri emilie 4

Astri L. Berge

HR- og administrasjonsleder

95830256

astri.ljosnes@helgevold.com

Roy vedøy

Roy Vedøy

Økonomisjef

47468101

roy.vedoy@helgevold.com

default-avatar-photo-placeholder-profile-picture-vector-21806614

Tord Askvig

Innkjøpsleder

91810789

tord.askvig@helgevold.com

Roy Karlsen 230914-3-2

Roy Karlsen

HMSK-leder

40043400

roy.karlsen@helgevold.com

Helen (3)

Helen Totlandsdal

Marked- og salgskoordinator

98093892

ht@helgevold.com

Herborg helland

Herborg Helland

HR Business Partner

92828659

herborg.helland@helgevold.com

Benjamin Bjørgen230912-3-2

Benjamin Bjørgen

Salgskoordinator

98017772

benjamin.bjorgen@helgevold.com

Kjell Mannes 220930-4-2

Kjell Mannes

Avdelingsleder industri

95293645

kjell.mannes@helgevold.com

Svein Tore

Svein Tore Veim

Leder prosjektering AKVA

95151266

stv@helgevold.com

Kjell Olav

Kjell Olav Bjørnerud

Prosjektleder | Installatør

97706177

kob@helgevold.com

Lloyd

Lloyd Magne Nygaard

Avdelingsleder Service & Ettermarked

96016577

lloyd.nygaard@helgevold.com

Morten Frøland

Morten Frøland

Avdelingsleder Service & Ettermarked

94011650

morten.froland@helgevold.com

Ragnhild

Ragnhild S. Johannesen

Koordinator

90552987

rsj@helgevold.com

Terje E

Terje Engelsgjerd

Teamleder

91861538

te@helgevold.com

Jan Rune

Jan Rune Hoftun

Teamleder

46624449

jrh@helgevold.com

default-avatar-photo-placeholder-profile-picture-vector-21806614

Lennart Lodden

Teamleder

46800488

lennart.lodden@helgevold.com